Cibona je izgubila u Domu Dražena Petrovića od Maccabija sa 76:81 (20:17, 4:27, 29:18, 23:19) u 12. kolu B skupine Eurolige. to je bio osmi poraz Vukova, koji su ipak ostali, istina teoretski, izgledi za plasman u Top 16.

Cibosi bi tako u dva posljednja kola morali ostvariti dvije pobjede i tako tražiti prolaz u drugi krug kao najbolja 6. momčad. Susret je praktički odlučen katastrofalnom drugom četvrtinom Cibone u kojoj je ubacila samo 4 poena, i to samo 2 iz igre.

Cibona je izvrsno otvorila utakmicu, predvođena Andrićem i Hoskinom za najveću prednost od šest razlike (18:12), da bi prva četvrtina završila sa +3 (20:17). No u drugoj četvrtini veliki pad: nekoliko pogrešaka u nizu, nekoliko poklonjenih lopti protivniku, izgubljeno strpljenje Vukova u napadu i gosti odlaze na ogromnih +20 koji je prvo poluvrijeme zaključio serijom od 13:0.

U nastavku Cibonu napokon kreće šut, dvije trice ubacuje Warren, Kelley dodaje 3 s tim da je zadnja sa sirenom sa svoje polovice za \”samo\” -11 (53:62).

Jednakim ritom nastavljaju Cibonaši i u posljednjoj dionici, da bi 2:23 prije kraja došla i do prednosti 74:73. Ipak, iscrpljeni u drugih 20 minuta Cibonaši rade niz pogrešaka i Maccabi dolazi do 9. pobjede.

Cibonu je predvodio Hoskin s 27 koševa, Kelley je ubacio 18, te Warren 12. Igrač koji je došao kao čisti bek-šuter, Larry Ayuso nije ubacio niti jedan poen. Za goste je odličan bio Bynum sa 21 košem, uz vrlo važnu tricu koja je prekinula ciboninu seriju pred kraj utakmice.