Cibona je večeras svladala momčad Milano AJ sa 100:91 (26:25, 27:21, 27:21, 20:24) i tako došla do druge pobjede u Euroligi ove sezone. Gosti su bolje otvorili susret i dominacijom pod koševima i puno manje izgubljenih lopti vodili većim dijelom prve četvrtine. Ipak, čim je Cibona zaigrala agresivnije u obrani radi seriju 7:0, vraća susret u egal i krajem prve dionice dolazi do minimalne prednosti 26:25. U istom ritmu Cibosi su nastavili i u drugoj četvrtini ali ovaj put bez crnih rupa i povećavaju prednost na +7 (53:46), koju su osigurali vrlo raspoloženi Ayuso i Warren. I nakon velikog odmora, Cibona igra bolje i s odličnim šutem za tri poena i smirenijom igrom u napadu ne dozvoljava gostima da se bitno priliže. Konačnih 100:91 postavio je Ayuso 5 stotinki prije kraja sureta, koji joe ubacio 30% svih Ciboninih koševa.

Slijedeći susret Cibona igra u subotu protiv Zagreba u Trnskom.