Drugo poluvrijeme Zadar otvara bolje i dolazi na +11, ali tada Cibona radi seriju 17:2 za 65:61 u 26. minuti. Cibona je nakon velikog minusa počela igrati agresivnije u obrani i bržeu napadu, te igrajući u leđa protivnika radi spomenutu seriju. Spomenimo i to da već od prve minute drugog poluvremena i Cibona i Zadar igraju odličnu košarku. U posljednju minutu Cibona ulazi s loptom koju prenosi Kus na kojem Gečevski radi prekršaj i zbog prigovora sucu dobija i tehničku grešku. Kus ubacuje sva 4 bacanja i koriste dodatni napad (Andrić). Odmah nakon toga Mance radi prekršaj na Stipčeviću za koji Aco traži da se prizna koš iako je prekršaj bio ranije. Burnom reakcijom Aco dobija tehničku a nakon dodatnih prigovora dobija i drugu, isključujuću. Stipčević ubacuje oba bacanja, s druge strane Kus ubacuje 4 za 83:70. 6 stotinki prije kraja Andrić radi svoj 4. prekršaj i gosti ubacuju za konačnih 83:71 nakon trideset minuta.