Cibona je doživjela i sedmi uzastopni poraz ove sezone. U dvoboju 13. kola B skupine Eurolige, Cibona je poražena u Ateni protiv Olympiacosa s 99:70 (31:18, 14:24, 26:11, 28:17). Cibona je loše otvorila utakmicu, u prvoj četvrtini domaćini su vodili sa čak 18 razlike (29:11). U nastavku, Cibona smanjuje zaostatak i do kraja poluvremena dolazi na samo -3 (45:42). Nova crna rupa u trećoj četvrtini, koja je potrajala do samog krajautakmice.

Cibona u posljednjem kolu u Zagrebu mora pobijediti Efes Pilsen, kako bi osigurali plasman u TOP16 Eurolige.

Najefikasniji u redovima Cibone bili su Markota (17), Penn (14) i Rozić (10), dok su u momčadi domaćina najviše ubacili Edney (24) i Seibutis (16). Žižić je postigao 8 koševa uz 5 skokova.