Cibona je lako pobijedila momčad Heliosa s 96:66. Od početka su Cibosi imali prednost, a Zula je čestim rotacijama svakom svom igraču dao priliku. To su odlično iskoristili Rozić i Markota.

Gosti su se kako-tako držali u prvom poluvremenu, no u drugom nisu imali šanse. U 26. minuti nakon tehničke pogreške Lorbeka Cibona odlazi na +21 (64:43) i bilo je samo pitanje koliko će završiti

Dražen Anzulović, trener Cibone VIP kazao je na kraju: \”Helios je dobra momčad koja ima glavu i rep i u okvirima kvalitete koju imaju rade dobar posao, što su pokazale i neke njihove posljednje utakmice. Moji su igrači umorni od utakmice EL u Tel Avivu, došli smo kući tek u petak oko 22 sata. Najveći je zapravo bio problem motivirati ih za ovu tekmu. Moram priznat da sam iznimno zadovoljan njihovim pristupom i angažmanom, i to kompletne momčadi, što se na kraju pokazalo i na krajnjem rezultatu. Na kraju je na vidjelo došla naša veća kvaliteta.\”