Bobanov oproštaj bio je pravi spektakl. 40.000 tisuća štovatelja na maksimirskom stadionu je moglo vidjeti velika imena: Ladić, Šimić, Jarni, Štimac, Bilić, Soldo, Asanović, Prosinečki, Šuker, Boban, Bokšić, Baresi, Maldini, Rijkaard, Desailly, Savićević, Costacurta, Massaro, van Basten, Rivaldo, Andrij Ševčenko Ćiro, Capello, Ivić, Osim…
Definitivno utakmica za sjećanje!

Nakon uvodnih utakmica Dinamo U-14 ? Hajduk U-14 (pobjeda ?bilih?), Estradne i sportske zvijezde – Novinari na teren su izašli momčadi Dinama 80-ih i Milana 90-ih. Boban je odigrao po poluvrijeme za svaku momčad a dao je i dva gola Dinamu! Završilo je rezultatom 3:1 a gold za plave dao je Mustafa Arslanović na dodavanje Mlinke. Za Dinamo su igrali Vlak, Mlinarić, Z. Kranjčar, Besek, Z. Cvetković, Ištvanić, Marić a na klupi je sjedio Dražen Jerković. Na klupama su sjedili jedni od najboljih trenera na svijetu: Ćiro Blažević i veliki Fabio Capello.

Tu su još bili i Matthaeus, Bergomij, Papin, Weah, Serginho, Leonardo, Viduka, Tudor, Rui Costa, Fernando Redondo, Pletikosa …

Na kraju je slavila momčad Svijeta sa 2-1 pogocima Papina i Leonarda, dok je za Hrvatsku gol postigao Goran Ivanišević!!! Samo 10 minuta bilo je dovoljno osvajaču Wimbledona da prevari Rossi-a i u tom trenutku izjednači rezultat na 1:1.

Čitav prihod s ovog događaja namijenjen je izgradnji \\”Kuće mladih\\” u Osijeku.