Susret 14. kola HT Premijer lige između Cibone i suparnika s istoka grada, Dubrave Furnir, završio je pobjedom Cibone rezultatom 107-64.

Najbolji strijelac u redovima Vukova bio je Roko Badžim sa 24 poena, a dvoznamenkasti su bili još Shane Gibson sa 19, Marko Ramljak 16, Ivan Novačić 14, Krešimir Ljubičić 11 i Roko Prkačin sa 10 poena.

Ivan Velić, trener Cibone:

Iskoristili smo utakmicu da se rastrčimo i da svi dobiju minutažu. Igrali smo bez 3 igrača koja imaju problema s bolestima i ozljedama. Čestitam svojim momcima na pobjedi.

Vladimir Krstić, trener Dubrave Furnir:

Očekivana pobjeda Cibone. Velika je razlika, dominirali su cijelu utakmicu. Pogotovo prvu četvrtinu gdje smo mi imali 11 izgubljenih lopti, Cibona nas je iskažnjavala kontranapadima i do kraja rutinski zasluženo pobijedila.

CIBONA – DUBRAVA FURNIR 107-64 (34-14, 21-17, 33-15, 19-18)