Po povratku s Rogle košarkaši Cibone nastavili su s treninzima pod Tornjem gdje su večeras odigrali i prvu domaću utakmicu predsezone. Vukovi su ugostili mađarsku momčad Körmend.

Dominirali su Cibosi prve dvije četvrtine pa se na poluvrijeme otišlo s vodstvom od +12 (49:37) uz odlično raspoloženog Cleveland Melvina koji je ubacio 18 koševa. U drugom dijelu utakmice Mađari su pokazali bolju igru koja ih je pred kraj zadnje četvrtine dovela do prvog vodstva na utakmici 74-75. Zadnje dvije minute gledamo neizvijesnu utakmicu u kojoj je uz malo sreće Cibona odnijela minimalnu pobjedu 82-81 (27-20, 22-17, 21-25, 12-19).

Najbolji među Vukovima bio je Cleveland s 24 koša, dok je kod gostiju bio nezaustavljiv Esek s 25.

KK Cibona igrala u sljedećem sastavu: Mandić 8, Uljarević 5, Bilinovac 12, Novačić 6, Ćorić 7, Bošnjak 5, Rozić 15, Cleveland 24, Ljubičić, Jularić.

Vukovi su ovaj tjedan odigrali još jedan prijateljski susret u gostima protiv momčadi Zlatorog Laško koju su svladali rezultatom 79:70 ( 51:31). Najbolji u redovima Cibosa su bili Cleveland Melvin sa 16 i Marin Rozić s 10 poena (Mandić 9, Bilinovac 5, Novačić, 8, Ćorić 8, Bošnjak 4, Gospić 2, Ljubičić 8).

Za vikend će momčad u Mađarsku gdje će odigrati dvije prijateljske utakmice prije odlaska na turnir u Istanbul.