Košarkaši Cibone stigli su do nove pobjede u 4.kolu A1 lige u gostima protiv Škrljeva 74:92 (17:26, 22:28, 20:24, 15:14).

Vukovi su ušli u utakmicu kao favoriti što su od samoga početka pokazali i na terenu. Domaća momčad uspjela im se približiti rezultatom tek krajem 2.četvrtine no Vukovi su preuzeli inicijativu te došli do nove pobjede u A1 ligi.

Odličnu utakmicu odigrali su Željko Šakić sa 17 poena, Slavica je ubacio 15 dok je Ante Gospić dodao 13 koševa. Kod domaćina najbolji je bio Konjević sa 22 poena.

Trener Damir Mulaomerović bio je zadovoljan učinkom momčadi ” Dobra utakmica u kojoj smo podijelili minutažu i na kraju mogli pružiti priliku i mladom Ljubičiću koji je iskoristio svoju priliku. Puno bolji pristup i obrana u drugom dijelu i s te strane smo odradili dobar posao.”

CIBONA: Šakić 18, Marinelli 7, Bošnjak 5, Rozić 2, Gospić 13, Marić 4, Samac, Ćorić 12, Johnson 10, Ljubičić 7, Slavica 15, Joksimović.

ŠKRLJEVO: Konjević 22, Marasović 6, Palčić, Stipčić 7, Vodopija 10, Boban 1, Cook 2, Dubelj, Juričić 5, Miletić 2, Radunić 4, Williams 7.

Sljedeća utakmica je već u subotu, 29.listopada, u 19 sati, kada u goste dolazi FMP u 7.kolu ABA lige.