Mlađi kadeti Cibone novi su prvaci Hrvatske. Na završnom turniru u Velikoj Gorici uzabranici Ante Samcanakon polufinalne pobjede protiv Zagreba danas su u finalu bili bolji od domaćina Gorice 72:63. Mladi Vukovi su sezonu u Hrvatskoj završili bez poraza, a predvodio ih je MVP završnog turnira Roko Prkačin koji je u finalnoj utakmici ubacio 28 poena uz 22 skoka. Goričani su pružili solidan otpor Ciboni koja je na poluvremenu imala 5 razlike (42:37). Susret je rješen početkom posljednje četvrtine kada je Cibona stigla do 16 razlike (63:47) i mirno privela susret kraju. Uz Prkačina izdvajamo 18 poena Lukše Buljevića i 12 Filipa Paponje. Kod Gorice Hrvoje Majcunić je ubacio 25, a Frane Miloloža 18 poena.

GORICA – CIBONA  63:72 (16:16; 21:26; 9:14; 17:16)

GORICA: Trefil 5, Panza, Vucković, Jacović, Lacić 3, Miloloža 18, Majcunić 25, Istanbuli 2, Vujević 4, Gnjidić, Ivanetić 6, Došen. Trener: H.Istanbuli
CIBONA: Šarić, Menalo 4, Paponja 12, Oštrić 2, Prkačin 28, Radulović 3, Ljubas 5, Mirković, Buljević 18, Marinović, Nazor, Salopek. Trener: A.Samac

Treće mjesto pripalo je Zagrebu koji je u dramatičnoj utakmici svladao Cedevitu.